Ślub to jeden z najważniejszych i najpiękniejszych momentów w życiu człowieka. Przygotowania do niego rozpoczynają się zazwyczaj na wiele miesięcy przed tym wielkim dniem, ponieważ jak wiadomo przygotowań do ślubu i wesela jest mnóstwo. Każda Para Młoda wie ile czasu i pracy trzeba poświęcić na to, by w tym szczególnym dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Rezerwacje sali, menu, muzyka, suknia ślubna, garnitur, kwiaty i wiele, wiele innych rzeczy trzeba wybrać przed tym wielkim dniem. Pomoc rodziny i przyjaciół jest wtedy nieoceniona i potrzebna Młodej Parze.

Jak wiadomo ślub to wydarzenie, o którym do końca życia pamięta nie tylko Para Młoda, ale też jej rodzina i przyjaciele towarzyszący im w tym dniu. Jednak pamięć i wspomnienia mają to do siebie, że z czasem niektóre z nich mogą wyblaknąć, dlatego jedną z najważniejszych spraw jest wybranie dobrego fotografa, który zadba o profesjonalne utrwalenie uroczystości. Dzięki temu, każda Para Młoda będzie miała pewność, że ich najpiękniejsze chwile zostaną uwiecznione w postaci zdjęć czy  filmu. Mając taką pamiątkę każdy po latach będzie mógł z uśmiechem na ustach wrócić do tego dnia i powspominać. Wybierając taką usługę każdy zwraca uwagę, by fotografie czy filmy były ciekawe i niebanalne, a te cechy na pewno posiadają nasze zdjęcia ślubne z powietrza, które wykonujemy na terenie Rzeszowa.

Wybierając usługę fotografowania na swój własny ślub należy zadać sobie kilka podstawowych pytań odnośnie tego, jak wyobrażamy sobie nasze ślubne zdjęcia. Jeżeli szukacie oferty innej niż wszystkie, która spodoba się nawet najbardziej wymagającym, odwiedzacie właściwą stronę. Oferujemy naszym Klientom coś niezwykłego, oryginalnego i pięknego – zdjęcia ślubne z powietrza w Rzeszowie i okolicach.

Czy chcielibyście aby Wasze zdjęcia były wyjątkowe, niepowtarzalne i oryginalne, np. z lotu ptaka? Jeśli tak, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy naszym Klientom ciekawe ujęcia i zdjęcia ślubne z powietrza na terenie Rzeszowa oraz podkarpacia. Nasza usługa sprawi, że Wasze zdjęcia ślubne zachwycą całą rodzinę i przyjaciół oraz pozostaną wspaniałą pamiątką.

Zdjęcia ślubne z powietrza w Rzeszowie wykonujemy przy użyciu drona Inspire 1, który posiada bardzo dobre zaplecze techniczne. Zamontowana kamera o wysokiej rozdzielczości z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, obraca się o 360 stopni, dzięki czemu pozwala na profesjonalne robienie zdjęć ślubnych z powietrza. Dzięki temu zarówno Wy, jak i wasi Goście, będziecie mogli podziwiać wspaniałą panoramę i nietypowe ujęcia zabawy na świeżym powietrzu oraz widoku zebranych przy kościele, urzędzie czy restauracji.

Jesteśmy pewni, że nasze doświadczenie i pasja w robieniu zdjęć ślubnych z powietrza zapewnią Wam wyjątkową i ekskluzywną pamiątkę z wesela czy ślubu oraz wzbudzą zachwyt i podziw wśród rodziny i przyjaciół.

Planujecie ślub i chcecie mieć ciekawą i oryginalną pamiątkę z uroczystości? A może wybieracie się na czyjś ślub i chcielibyście sprawić Parze Młodej wyjątkowy prezent? Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, jaką są zdjęcia ślubne z powietrza w Rzeszowie, skontaktujcie się z nami. Działamy również w: Sanok, Sędziszów Małopolski, Sieniawa, Sokołów Małopolski, Stalowa Wola, Strzyżów, Tarnobrzeg, Tyczyn, Ulanów, Ustrzyki Dolne, Zagórz oraz Zaklików – czyli całe podkarpacie.