Dron to bezzałogowy statek powietrzny (system latający), który nie wymaga do lotu załogi obecnej na pokładzie oraz nie ma możliwości zabierania pasażerów. Obecnie coraz częściej małe, zdalnie sterowane drony są stosowane w realizacji usług filmowania i fotografowania. Popularność jaką cieszą się tego typu oferty, jest powiązana z tym, że klienci są zainteresowani zdjęciami oryginalnymi i z niecodziennego punktu widzenia.

Do usług, jakie są świadczone za pomocą drona należy przede wszystkim filmowanie i fotografowanie różnych obiektów czy uroczystości. Zdjęcia zrobione za pomocą tego urządzenia mogą znaleźć zastosowanie w wielu różnych dziedzinach i sektorach zarówno prywatnych, jak i państwowych.

Usługi dronem na podkarpaciu w Rzeszowie to oferta, jaką coraz częściej wybierają Pary Młode, które chcą mieć  oryginalną i interesującą pamiątkę ze swojego ślubu. Zdjęcia z lotu ptaka to gwarancja niebanalnych ujęć, które zachwycą całą rodzinę i przyjaciół.

Oprócz uwieczniania rodzinnych uroczystości, usługi dronem są równie często wybierane przez osoby prowadzące działalność turystyczną, np. właścicieli hoteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy SPA. Zdjęcia wykonane z powietrza, prezentują piękno całej okolicy i stanowią doskonałą podstawę do stworzenia ciekawej reklamy czy strony internetowej. A jak wiadomo dobra promocja i przykuwające uwagę zdjęcia są kolejnym krokiem do sukcesu.

Kolejną grupą korzystającą z oferty, jaką są usługi dronem w Rzeszowie są developerzy. Zamawiając fotografowanie lub filmowanie z powietrza uzyskują oni bardzo dobre zdjęcia swoich terenów inwestycyjnych czy budynków wystawionych na sprzedaż. To niezwykle ciekawe rozwiązanie, ponieważ przedstawia nie tylko jeden, konkretny budynek lecz od razu całą okolicę. Takie rozwiązanie może zainteresować klientów, gdyż przedstawia im ogólny podgląd na całe sąsiedztwo.

Na skorzystanie z różnych usług dronem w Rzeszowie często decydują się również organizatorzy różnych imprez masowych, takich jak koncerty i festiwale. Film nagrany za pomocą drona z pewnością będzie oryginalny, ciekawy i przedstawi wydarzenie z innej perspektywy.

Rosnąca popularność różnych usług dronem sprawia, że jest on wykorzystywany zarówno przez osoby prywatne, firmy, jak i służby mundurowe (policja, straż pożarna). Coraz powszechniejsze staje się wykorzystanie drona także w sektorze naukowym.  Może on wtedy służyć do monitorowania zbiorników wody, mierzyć grubość lodu, badać zanieczyszczenia powietrza czy kontrolować populację zagrożonych gatunków.

Ze względu na to, że usługi dronem w Rzeszowie cieszą się coraz większą popularnością, proponujemy Państwu filmowanie i fotografowanie z powietrza wykorzystując model Inspire 1 oraz S1000+ z Lumix GH 4.  Posiadają one bardzo dobre zaplecze techniczne, które w połączeniu z naszym doświadczeniem i pasją zagwarantuje Państwu piękne i niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka.
Swoje usługi dronem świadczymy nie tylko na podkarpaciu ale i w całej Polsce.

Fotografia i filmowanie to nie koniec naszych usług! Jako nieliczni posiadamy usługę termowizji z drona. Inspekcja termowizyjna z drona pozwala w szybki sposób wyeliminować problemy- mostki cieplne, złe nawodnienie pól itp.

Wszystkich zainteresowanych ofertą, jaką są usługi dronem w Rzeszowie zapraszamy do kontaktu z nami. Działamy nie tylko w Rzeszowie ale także w miejscowościach takich jak: Baranów Sandomierski, Błażowa, Boguchwała,  Brzostek, Brzozów, Cieszanów, Dębica, Dukla oraz Dynów.