Bezzałogowe statki powietrzne, niegdyś wykorzystywane jedynie przez wojsko, obecnie przechodzą rozwój także w lotnictwie cywilnym. Do tej pory fotografowanie lub filmowanie z powietrza było jedynie możliwe przy wykorzystaniu samolotów lub śmigłowców, co zdecydowanie podwyższało koszt takiej usługi.

termowizja-dron-rzeszowZmiana nastąpiła, gdy na polski rynek zostały wprowadzone drony – urządzenia które nie wymagają podczas lotu obecności załogi a sam pilotaż odbywa się zdalnie z ziemi. Efekty fotografowania lub filmowania za pomocą drona są niesamowite a ujrzenie wszystkiego co nas otacza z innej perspektywy często zapiera dech. Dlatego też popularne stało się fotografowanie dronem na weselach, wykorzystywanie ich do ujęć w teledyskach, czy filmach. Dron w połączeniu z profesjonalnymi kamerami wysokiej jakości pozwalają na uzyskanie bardzo dobrego materiału do wykorzystania w późniejszym procesie obróbki cyfrowej.

Fotografowanie z drona przechodzi intensywny rozwój a jego rodzajów jest na obecnym rynku sporo, co pozwala dobrać model do swoich potrzeb i poziomu zaawansowania. My ze swojej strony zapewniamy usługi na możliwie najwyższym poziomie, a posiadany przez nas sprzęt gwarantuje bardzo dobrą jakość zdjęć i filmu. Nasze usługi jednak nie zamykają się jedynie na standardowym fotografowaniu. Posiadamy specjalne kamery, dzięki którym mamy możliwość wykonania usługi jaką jest termowizja z drona, pozwalająca eliminować wszelkie problemy związanie z emisyjnością powierzchni poddanej badaniu.

Usługi termowizyjne z drona

termowizja-drona-rzeszowWykonywane przez nas pomiary termowizyjne z drona pozwalają na szczegółowe sprawdzenie temperatury budynków. Termowizja z drona to nowoczesna i precyzyjna metoda, a przede wszystkim całkowicie bezinwazyjna. Inspekcje z drona są poparte raportami a klient otrzymuje pakiet zdjęć stanowiących pełną dokumentację usługi. Termowizja z drona obejmuje głównie analizę rozkładu temperatury w budynkach ale nie tylko. Wykonujemy także inspekcje linii energetycznych oraz stan nawodnienia pól, a usługi termowizyjne z drona mogą być także wykonywane w leśnictwie a nawet w ratownictwie.

Jeśli potrzebujesz analizy cieplnej budynku lub innych obiektów, to idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług Dron Rzeszów Media. Oferowana przez nas termowizja z drona to przede wszystkim oszczędność pieniędzy a szybkość realizacji takiego zlecenia umożliwia odpowiednio zareagować na problemy które mogą się pojawić po przeprowadzeniu inspekcji z drona. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia miejsca i czasu przeprowadzenia termowizji z drona.

termowizja-z-drona

termowizja-dron