Obecnie coraz popularniejsze stają się takie usługi jak filmowanie czy fotografowanie z powietrza. Ten rodzaj zdjęć i filmów cieszy się dużym zainteresowaniem wśród wielu osób, ponieważ daje możliwość posiadania niebanalnych i oryginalnych fotografii. Najczęściej są one wykonywane za pomocą różnych modeli dronów. Chcąc skorzystać z oferty, jaką jest fotografowanie czy filmowanie za pomocą dronów w Rzeszowie zapraszamy Państwa do kontaktu.

Do czego służy dron?

Drony to bezzałogowe pojazdy latające, służące najczęściej do celów militarnych lub rekreacyjnych, które są sterowane zdalnie lub automatycznie. Coraz częściej drony znajdują zastosowanie w sprawach cywilnych, takich jak badania naukowe czy usługi komercyjne.
Bywają one wykorzystywane w monitorowaniu obszarów podbiegunowych, wykonują pomiary grubości warstwy ozonowej, tworzą mapy zbiorników wody oraz wykonuje wiele innych zadań.  Coraz powszechniejsze jest też używanie dronów jako przekaźników telekomunikacyjnych (Google planuje umieścić je w powietrzu, na wysokości 20 km nad poziomem morza, tak aby pomagały w dostarczaniu Internetu do najmniej zamożnych terenów na świecie). Kolejnym zastosowaniem dronów jest  robienie zdjęć i filmowanie, np. budynków (branża nieruchomości), wydarzeń i postaci (dziennikarstwo) czy sportów ekstremalnych. Drony znajdują zastosowanie także w ratownictwie, leśnictwie, sztuce,

W związku z popularnością, jaką cieszą się drony, część ekspertów jest zdania że już wkrótce zrewolucjonizują one rynek telewizyjny i reklamowy. Już w tej chwili możemy obejrzeć całe mnóstwo reklam różnych pensjonatów, hoteli czy firm, które zostały nagrane za pomocą tych bezzałogowych statków latających. Taka promocja może wyróżnić daną firmę i na dłużej zapaść w pamięci klienta, głównie dzięki swojej oryginalności.

Filmowanie i fotografowanie za pomocą dronów w Rzeszowie

To nasza ofertą, jaka jest przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą mieć oryginalne, niebanalne i ciekawe zdjęcia czy filmy.
Proponujemy naszym Klientom profesjonalne usługi fotografowania i filmowania przyjęć, budynków czy wydarzeń za pomocą drona DJI Inspire 1. To jeden z najlepszych modeli na rynku, który może pochwalić się bardzo dobrym zapleczem technicznym. Kamera o wysokiej rozdzielczości z trzyosiowym stabilizatorem obrazu, obracająca się o 360 stopni, pozwala na profesjonalne robienie zdjęć i kręcenie filmów dla naszych Klientów. Posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, a nasze działania są nie tylko pracą, ale również pasją dzięki czemu zdjęcia za pomocą naszego drona są jedyne i niepowtarzalne.

Wszystkich klientów zainteresowanych usługą filmowania i fotografowania za pomocą urządzenia jakim jest dron w Rzeszowie, zapraszamy do kontaktu z nami. Dzięki naszej pracy otrzymają Państwo piękne i niebanalne zdjęcia i filmy krajobrazu, wydarzeń czy przyjęć.

Wszelkie informacje o dronach w Rzeszowie oraz usługach filmowania i fotografowania za ich pomocą znajdują się na naszej stronie internetowej, dlatego zachęcamy do jej odwiedzenia i zapoznania się z naszym portfolio. Oferujemy swoje usługi dronem także w: Pilzno, Pruchnik, Przecław, Przemyśl, Przeworsk, Radomyśl Wielki, Radymno, Ropczyce, Rudnik nad Sanem i Rymanów.